Koncert dla Kuby w Parku Miejskim

18-09-2012 r.


W niedzielę 16.09.2012 w Parku Miejskim w Pińczowie SPDN Świetli i grupa rodziców zorganizowała koncert podczas, którego zbieraliśmy środki finansowe na pomoc dla Kuby. Po komisyjnym przeliczeniu pieniążków wrzuconych do puszek okazało się, iż udało się zebrać kwotę 4 875, 48 złotych i 20 eurocentów.

Nie udałoby się zebrać tych pieniążków gdyby nie pomoc i zaangażowanie licznej grupy osób.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom, których występy artystyczne przyciągnęły tak liczne grupy - dzieciom ze Studia Piosenki PSCK pod skrzydłami Pani Anety Skuzy, zespołowi tanecznemu Atut i Pani Teresie Płachta, zespołowi Ponidzianki z Chrobrza i Pani Garbrysi Kłap oraz zespołowi Hod Hads - młodym muzykom, którzy porwali nas w czasy naszej młodości wykonując szlagiery polskiego dobrego rocka. Rodzicom za pyszne ciasta, a małym przedszkolakom z Przedszkola Nr 3 w Pińczowie i Punktu Przedszkolnego Świetlik za pięknie wykonane motylki, jeżyki, obrazki i inne przeróżne przedmioty. Restauracji Kwadrans za pyszne potrawy i Panu Andrzejowi Głodowi za watę cukrową, której jak sam powiedział - " w życiu tyle się nie ukręcił".


Jako organizatorów ujęła nas także postawa kibiców Nidy Pińczów, którzy na zakończenie festynu wrzucili do puszek 250 złotych. Kwotę tą zebrali podczas meczu swojego klubu i jak wiemy, choć byli niepocieszeni jego wynikiem, to jednak dla małego Kuby ten mecz był wygrany. Podziękowania należą się wszystkim Darczyńcom.

Rodzice małego Kuby, drogą telefoniczną przekazali nam informacje i podziękowania następującej treści :"jesteśmy na onkologii, robią wszystkie badania, we wtorek będzie podawana chemia. Ogólny stan Kuby jest dobry mówi i cała siłą chce chodzić! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI ZA TAK DUŻE ZAANGAZOWANIE I WSPARCIE FINANSOWE NA LECZENIE NASZEGO CIĘŻKO CHOREGO SYNKA KUBUSIA . BRAKUJE MI SŁÓW - RODZICE"

Stowarzyszenie Świetlik w ramach zbiórki publicznej założyło konto bankowe, na które od poniedziałku można wpłacać środki finansowe
Bank Spółdzielczy w Pińczowie 42 8509 0002 2001 0002 7241 0003O szczegółach akcji, która dzięki przychylności Starostwa Powiatowego w Pińczowie obejmie zasięgiem cały teren powiatu pińczowskiego będziemy informować na bieżąco.

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 1

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 2

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 3

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 4

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 5

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 6

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 7

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 8

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 9

Koncert dla Kuby zdjęcie nr 10Nasz adres: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Świetlik
Skowronno Dolne 52, 28-400 Pińczów, tel. 41 314 42 01,
e-mail: swietlik@pinczow.com