Kiermasze przedświąteczne

17-12-2012 r.

Jak co roku Stowarzyszenie Świetlik wzięło udział w kiermaszach przedświątecznych zorganizowanych naszym mieście . Dzieci i Panie z Punktu Przedszkolnego Świetlik przygotowały piękne ozdoby świąteczne, stroiki, bombki, wieńce, kartki. Ręcznie wykonane prace można było zakupić na VI Festynie Mikołajkowym w Parku Miejskim, podczas Warsztatów Projektowania Ozdób Bożonarodzeniowych w PSCK-u oraz po spotkaniu ze Świętym Mikołajem w Skowronnie Dolnym. Dzięki współpracy ze Schroniskiem Dla Nieletnich w Gackach, które przekazało nam przedmioty wykonane przez swoich podopiecznych kupujący mogli podziwiać i zakupić pięknie wykonane choinki z makaronu, bombki, stroiki, figurki aniołków i wiele wiele innych ozdób.
Łącznie na wszystkich kiermaszach udało nam się uzyskać kwotę - 370,00 złotych.

Wszystkim kupującym dziękujemy!

Kiermasz  zdjęcie nr 1          Kiermasz  zdjęcie nr 2

Szczególne dziękujemy chłopcom ze Schroniska w Gackach i ich opiekunom. Niech zadowolenie nabywających ozdoby będzie dla Was najlepszym podziękowaniem.

Kiermasze  zdjęcie nr 3          Kiermasze  zdjęcie nr 4

Kiermasze zdjęcie nr 5          Kiermasze  zdjęcie nr 6

Przedmioty, których nie udało się sprzedać ozdabiają holl Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury wprowadzając wszystkich odwiedzających w świąteczny nastrój.

Nasz adres: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Świetlik
Skowronno Dolne 52, 28-400 Pińczów, tel. 41 314 42 01,
e-mail: swietlik@pinczow.com