Grudniowe niespodzianki od Patrona ośrodka

11-01-2013 r.

"Dobre drzewo, dobrym owocem się okrywa,
Dobry człek z dobrych czynów poznawany bywa "

                                   Wacław PotockiNiech ten cytat pozwoli na opisanie naszego wieloletniego Patrona Firmę Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., a szczególności ludzi ją tworzących.

Jak co roku i tym razem nie zawiedli naszych małych podopiecznych. W grudniu przedstawiciele firmy Pani Katarzyna Baran i Pan Sławomir Gębka odwiedzili nasza placówkę i zostawili słodki podarunek- pyszny tort oraz książeczki dla maluchów.
Dzieci odwdzięczyły się pięknie wykonaną Szopką Betlejemską i pachnacym stroikiem i chciały aby te prace przyozdobiły biura fabryki w Szarkowie wnosząc w ten sposób atmosferę Świat Bożego Narodzenia w świat dorosłych.

Ale na tym niespodzianek nie było końca. Podczas Balu Karnawałowego wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni pluszakami ufundowanymi także przez Patrona.

Firma Saint-Gobain wspiera również finansowo naszą działalność dzięki czemu możliwe jest sprawne funkcjonowanie naszej placówki, realizacja zamierzeń i celów.

Niespodzianka  zdjęcie nr 1

Niespodzianka  zdjęcie nr 2

Niespodzianka zdjęcie nr 3Dziękujemy za życzliwość, a do podziękowań dołącza się grono naszych podopiecznych. Jesteśmy pełni nadziei że nic nie zakłóci naszej dotychczasowej współpracy ponieważ, dzieci zwłaszcza te niepełnosprawne potrzebują wsparcia od Nas dorosłych.Nasz adres: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Świetlik
Skowronno Dolne 52, 28-400 Pińczów, tel. 41 314 42 01,
e-mail: swietlik@pinczow.com