WiadomościDziękujemy za pomoc

30-08-2012 r.

Serdecznie dziękujemy chłopcom ze Schroniska Dla Nieletnich w Gackach, którzy podczas wakacji pomogli nam w pracach porządkowych wokół budynku Stowarzyszenia.

więcej >>


Bezinteresowna pomoc - wcale nie na wakacjach

30-08-2012 r.

Czas wakacji to czas odpoczynku, zapomnienia i zabawy - zero obowiązków- bo w sumie od czego są wakacje!!! Ale czy tak do końca jest... Dwaj uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu pokazali że nie tylko zabawa i odpoczynek jest ważny.

więcej >>

Zakończenie roku szkolnego

28-06-2012 r.

Nadszedł ten dzień. Koniec roku szkolnego, zamykamy pewien rozdział w życiu naszego Punktu Przedszkolnego po to by za dwa miesiące móc zacząć pisać kolejny.

więcej >>

Leśne Zacisze

27-06-2012 r.

To już tradycja że w okresie letnim dzieci z punktu przedszkolnego, ich rodzice oraz dzieci ze Stowarzyszenia wraz z opiekunami wybierają się wspólną wycieczkę.

więcej >>

Wizyta w Schronisku dla Nieletnich w Gackach

26-06-2012 r.

Na zaproszenie Dyrektora Schroniska Dla Nieletnich w Gackach Pana Marka Łukasiewicza Zarząd Stowarzyszenia złożył wizytę w Ośrodku. SPDN Świetlik i Ośrodek w Gackach planują zacieśnienie współpracy, bo przecież choć na różnych płaszczyznach to jednak pracujemy na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los.

więcej >>

Nabór do Punktu Przedszkolnego

14-06-2012 r.

Plakat na nabór do Punktu Przedszkolnego zdjecie nr 1więcej >>
Telewizja Kielce i sympatyczna Luna w Świetliku

14-06-2012 r.

W czwartek nasz Punkt Przedszkolny odwiedzili goście: Ekipa Telewizyjna TVP Kielce oraz Pani Bożena Łukasiewicz ze schroniska Dla Nieletnich w Gackach z Luną.

więcej >>

Otwarcie Sali Doświadczania Świata

11-06-2012 r.

Podczas II Integracyjnego Festynu Rodzinnego miało miejsce uroczyste otwarcie Sali Doświadczania Świata w Naszym Ośrodku. Pisaliśmy już o niej nie raz na naszej stronie. Teraz zapraszamy do oglądania zdjęć.

więcej >>
II Integracyjny Festyn Rodzinny już za nami

11-06-2012 r.

I udało się.... Choć tego dnia festynów i spotkań na całym Ponidziu obrodziło i u nas w Skowronnie Dolnym gości było co niemiara. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wszystkim, którzy przyczynili sie do zorganizowania imprezy.

więcej >>

II Integracyjny Festyn Rodzinny

29-05-2012 r.

Już po raz drugi zapraszamy do Skowronna na Integracyjny Festyn Rodzinny. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji oby tylko aura dopisała.
Serdecznie zapraszamy!!!

więcej >>

Poczuć, Zobaczyć, Zrozumieć Świat

10-05-2012 r.

I oto możemy się pochwalić naszą Salą Doświadczania Świata. Jeszcze przed uroczystym otwarciem możemy ja podejrzeć i pospacerować po niej wirtualnie, a w naszym Ośrodku w Skowronnie Dolnym już realnie.
Serdecznie dziękujemy Fundacji Rosa z Wrocławia za wyposażenie naszej sali.

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 


Nasz adres: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Świetlik
Skowronno Dolne 52, 28-400 Pińczów, tel. 41 314 42 01,
e-mail: swietlik@pinczow.com